Kurzy kreslení a malování

Vítejte na mých stránkách
20150417_163154.jpg
Jsem šťastná, když můžu přinášet lidem radost. Dělám to už mnoho let v podobě svých obrazů a v poslední době i na akcích a kurzech, které pořádám ve svém ateliéru. Jsem potěšena a spokojená, když přijdou lidičky do ateliéru něco si namalovat či tvořit. Je úžásné vidět, jak po chvíli, v příjemné atmosféře prostředí, z nich padá stres všedního dne, jak se uvolňují a začínají v sobě nacházet tvořivého ducha. Na konci většinou sami žasnou, kde se to v nich bere, že stvořili něco hezkého.
To je pro mě velká odměna - jejich radost, že v sobě našli cosi nového nebo dlouho potlačovaného.
Ráda podporuji lidi k radosti a spokojenosti.   
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7258"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Je to krása,pro mě pohlazení po duši.
Jani, až teď jsem zaregistrovala tvé fotky. Máš krásné vidění světa,vystihneš cosi důležitého...A vůbec - hezké obrázky,panenky,kostýmy.
nádhera,koukám na ty nové mandalky...to je síla...moc se mi líbí,jde z nich obrovská sílasmiley
Dobrý den, již pode mnou zmíněná Katy chválila Vaše stránky, stejně tak jako ona tak i já hledám inspiraci pro vytvoření historických šatů z 19.století. Shodou okolností se spolu známe ( přes pc ) a já se přidávám k tématům, které Katy se svou kamarádkou Monou předurčují na každý měsíc. Musím se pousmát tomu jak obě brouzdáme stejnými cestičkami na netu a hledáme inspiraci pro své tvoření. Já hodně šiji a pletu, háček používám okrajově, také mám své stránky kam Vás srdečně zvu : danafa.webgarden.cz

A teď již k Vašim krásným inspirativním stránkám.Malované historické kostýmy jsou nádherné a opravdu mě okouzlily.Jdu si prohlédnout i zbytek Vašich stránek a přeji Vám ať se daří a díky za inspiraci pro mé tvoření.

Dana
Dobrý den,chtěla bych Vám taky pochválit Vaše nádherné stránky, ocitla jsem se tady náhodou při hledání historického oblečení a jsem moc ráda, že jsem se na Vaše krásné stránky dostlala, protože mi tady oči úžasem přecházejí, jak krásné skvosty jste schopna vyrobit.

Zaujala mě i sekce panenky, kde Vaše maminka má ušité nádherné historické šaty, sama se taky tomu koníčku věnuji, ale s jehlou a nití to moc neumím, jenom háčkuji.Pokud by jste se chtěla nakouknout najdete mě na těchto stránkách:kasi.wgz.cz,přeji Vám i Vaši mamince hodně skvělých nápadů a ať se Vám Vaše dílo stále tak krásně daří.Pěkný den, Katy.
Ahoj Jani,móoóóć krásné,hlavně ty perníčky a výtvory ze solného těsta,krááááása.děkuji za pokoukáníčko.Janasmiley
Ahoj Janičko! na tvoje stránky jsem narazila náhodou a věz, že se sem budu ráda vracet! Maluješ strašně krásné obrázky i kostýmy jsou nádherné ale hlavně mandaly! A až se to tady víc rozroste budu vážně ráda! :)

(narazila jsem na tebe úplně náhodou ale znám Alenku M. i Lenku S. smiley )

Přeji mnoho skvělých nápadů!
smileyAhoj Jani tyto stránky se moc líbísmiley jsou zajímavé a krásné.Také bych to chtěla umět jako ty.smileysmileysmileysmileysmiley Někdy příjdu na vé kurzysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileyA ještě se uvidíme a doufám, že mě to nv šechno naučíš smileysmiley[16smileysmileysmileypááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááměj se hezkysmiley[03][03][03]
Ahoj Jani, nové příspěvky jsou moc hezké, těším se na další obrázky.Přeji krásnou inspiracismiley
Ahoj Jano,konečně jsem si prohlédla tvé obrázky. Krása...průnik do světa lásky a něhy a kouzel.Mandaly - moc se milíbí, zvl. kouzečlná "komunikace". Budu se vracet,tak jak se vracím k Lence.Alena
Děkuji za Vaši návštěvu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one