Kurzy kreslení a malování

Vítejte na mých stránkách
20150417_163154.jpg
Jsem šťastná, když můžu přinášet lidem radost. Dělám to už mnoho let v podobě svých obrazů a v poslední době i na akcích a kurzech, které pořádám ve svém ateliéru. Jsem potěšena a spokojená, když přijdou lidičky do ateliéru něco si namalovat či tvořit. Je úžásné vidět, jak po chvíli, v příjemné atmosféře prostředí, z nich padá stres všedního dne, jak se uvolňují a začínají v sobě nacházet tvořivého ducha. Na konci většinou sami žasnou, kde se to v nich bere, že stvořili něco hezkého.
To je pro mě velká odměna - jejich radost, že v sobě našli cosi nového nebo dlouho potlačovaného.
Ráda podporuji lidi k radosti a spokojenosti.   
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2204"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jani, až teď jsem zaregistrovala tvé fotky. Máš krásné vidění světa,vystihneš cosi důležitého...A vůbec - hezké obrázky,panenky,kostýmy.
nádhera,koukám na ty nové mandalky...to je síla...moc se mi líbí,jde z nich obrovská sílasmiley
Dobrý den, již pode mnou zmíněná Katy chválila Vaše stránky, stejně tak jako ona tak i já hledám inspiraci pro vytvoření historických šatů z 19.století. Shodou okolností se spolu známe ( přes pc ) a já se přidávám k tématům, které Katy se svou kamarádkou Monou předurčují na každý měsíc. Musím se pousmát tomu jak obě brouzdáme stejnými cestičkami na netu a hledáme inspiraci pro své tvoření. Já hodně šiji a pletu, háček používám okrajově, také mám své stránky kam Vás srdečně zvu : danafa.webgarden.cz

A teď již k Vašim krásným inspirativním stránkám.Malované historické kostýmy jsou nádherné a opravdu mě okouzlily.Jdu si prohlédnout i zbytek Vašich stránek a přeji Vám ať se daří a díky za inspiraci pro mé tvoření.

Dana
Dobrý den,chtěla bych Vám taky pochválit Vaše nádherné stránky, ocitla jsem se tady náhodou při hledání historického oblečení a jsem moc ráda, že jsem se na Vaše krásné stránky dostlala, protože mi tady oči úžasem přecházejí, jak krásné skvosty jste schopna vyrobit.

Zaujala mě i sekce panenky, kde Vaše maminka má ušité nádherné historické šaty, sama se taky tomu koníčku věnuji, ale s jehlou a nití to moc neumím, jenom háčkuji.Pokud by jste se chtěla nakouknout najdete mě na těchto stránkách:kasi.wgz.cz,přeji Vám i Vaši mamince hodně skvělých nápadů a ať se Vám Vaše dílo stále tak krásně daří.Pěkný den, Katy.
Ahoj Jani,móoóóć krásné,hlavně ty perníčky a výtvory ze solného těsta,krááááása.děkuji za pokoukáníčko.Janasmiley
Ahoj Janičko! na tvoje stránky jsem narazila náhodou a věz, že se sem budu ráda vracet! Maluješ strašně krásné obrázky i kostýmy jsou nádherné ale hlavně mandaly! A až se to tady víc rozroste budu vážně ráda! :)

(narazila jsem na tebe úplně náhodou ale znám Alenku M. i Lenku S. smiley )

Přeji mnoho skvělých nápadů!
smileyAhoj Jani tyto stránky se moc líbísmiley jsou zajímavé a krásné.Také bych to chtěla umět jako ty.smileysmileysmileysmileysmiley Někdy příjdu na vé kurzysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileyA ještě se uvidíme a doufám, že mě to nv šechno naučíš smileysmiley[16smileysmileysmileypááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááměj se hezkysmiley[03][03][03]
Ahoj Jani, nové příspěvky jsou moc hezké, těším se na další obrázky.Přeji krásnou inspiracismiley
Ahoj Jano,konečně jsem si prohlédla tvé obrázky. Krása...průnik do světa lásky a něhy a kouzel.Mandaly - moc se milíbí, zvl. kouzečlná "komunikace". Budu se vracet,tak jak se vracím k Lence.Alena
Moc krásný stránky a taky moc krásný obrázky, myslím, že si svoje čtenáře najdou. ze srdce ti to přeji
Ukázkový odkaz
PICT0058.JPG
P1010229.JPG
Děkuji za Vaši návštěvu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one